بازی قاتل تک تیرانداز Assassin 3D Sniper Free Games 1.2.6 آندروید

این بازی فوق العاده از شما یک قاتل حرفه ای که در خدمت مردم است و جنایتکاران از شنیدن اسمش وحشت دارند خواهد ساخت. بهترین اسلحه آمریکایی در دستان شما قرار دارد که قابلیت دوربین با زوم بالا و دقت تیراندازی بالا را دارد.در این بازی شما باید رفلکس بالایی داشته باشید چرا که در مواجه با چندین دشمن این سرعت غمل شما خواهد بود که به شما در زنده ماندن و نابودی دشمن کمک خواهد نمود.این بازی دارای دو حالت بازی Campaign Mode و Wanted Mode است که هر کدام دارای ویژگی های خود میباشند.همچنین شما در سه محل مختلف ب ه انجام ماموریت خواهید پرداخت.در فرودگاه وایستگاه قطار و ارتش که متفاوت بودن هریکی از این مکان از جذابیت های منحصر بفرد این بازی میباشد

بازی قاتل تک تیرانداز Assassin 3D Sniper Free Games 1.2.6

Assassin 3D Sniper Free Games

بازی قاتل تک تیرانداز Assassin 3D Sniper Free Games 1.2.6

ماموریت فرودگاه

در این ماموریت سرعت عمل بیشتری داشته باشید.تروریست ها در حال سوار شدن به هواپیماده میباشند.شما باید قبل از سوار شدن آنها به هواپیما ماموریت خود را به انجام برسانید.

ماموریت ترافیک شهر

ماموریت شما در شهر بیشتر مربوط به از بین بردن مافیا و اراذل شهر میباشد.موتظب باشید چرا که آنها مجهز به بمب های دستی خطرناک و اسلحه های گرم میباشند.ئر این مکان بیشتر از بالای ساختمان ها به هدف خود تیراندازی خواهید نمود

ماموریت ارتش BASE

در این مکان شما باید خیلی مواظب باشید.نگهبانان پادگان از بالای برجک ها خیلی هوشیار هستند و شما برای ورود به داخل ارتش شاید مجبور باشید این نگهبانان را خفاء بکشید و وارد شوید.

ماموریت ایستگاه راه آهن

سخت ترین وجذاب ترین محیط برای بازی شاید ایستگاه قطار باشید. تروریست ها در بین مردم هستند ودر حال فرار میباشند.مواظب باشید که تشنج ایجاد نکنید در داخل قطار چرا که با اینکار تروریست ها میفهمند که شما در اینجا حضور دارید وفرار خواهند کرد و شلوغی داخل قطار به ضرر شما خواهد بود. نکته ای که باید در این مکان رعایت کنید دقت در تیراندازی است تا در همان تیر اول کار را تمام کنید.

نیازمند آندروید ۴٫۰ وبالاتر میباشد.

دانلود بازی Assassin 3D Sniper Free Games آندروید_لینک مستقیم

دانلود از طریق اسکن کد:

[QR size=”200×200″ link=”no”]dl2.baziandroid.com/Assassin3DSniperFreeGames_V1.2.6(www.baziandroid.com).apk[/QR]

دیدگاه کاربران ۰
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

4 − دو =